СРПСКА ФАМИЛИЈА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli, molimo da se registrujete ! Napomena kada se registrujete morate da potvrdite na vasem emailu! HVALA
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vicevi o plavusama

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.06.2011

Vicevi o plavusama Empty
PočaljiNaslov: Vicevi o plavusama   Vicevi o plavusama I_icon_minitimeUto Jun 07, 2011 4:44 am

Vicevi o Plavusama
Viceva o plavusama ima mnogo, svi smo se barem jednom nasmejali nekom dobrom vicu o plavusi. Da li su plavuse zaista glupe, ili ima i pametnih, na vama je da odlucite. Ovde mozete procitati ogromnu kolekciju viceva o plavusama i smejati se do mile volje. Ako vam se vicevi svide, kazite i vasim prijateljima za sajt kako bi i oni mogli da procitaji neki dobar vic. Uzivajte!


1.Kako zoves prostitutku i 4 plavuse? Normalna cena, dzabe, dzabe, dzabe, dzabe..


2.Zasto plavusa kada prica vic trci nizbrdo? Da bi vic upalio Smile


3.Kako plavusa pocinje poruku na mobilnom? Izvini sto ruzno pisem ..


4.Sta plavusa radi kad promukne? Ode u glass servis.


5.Zasto se vide otisci noge na ekranu? Plavusa je pokusala uci na Internet.


6.Sta plavusa misli o kompjuteru? Ne svidja joj se jer ne moze da uhvati.


7.Zasto plavusa odlazi da letuje na mrtvo more? Zeli da se upozna sa mumijama.


8.Zasto je plavusa pala kroz prozor? Glancala je zavese.


9.Zasto plavusa nikad ne menja vodu u akvarijumu? Ceka ribe da prvo popiju staru.


10.Sta radi plavusa kad cvrsto drzi ruke preko usiju? Pokusava zadrzati misao.


11.Zasto je dobro imati plavusu za suvozaca? Mozes parkirati na mestu za invalide!


12.Kako mozes postaviti tri plavuse na jedan tronozac? Okrenes tronozac naopacke.


13.Kako ces skinuti jednoruku plavusu s drveta? Mahni joj !


14.Sta je plavusa u BMW-u? Dodatna oprema


15.Kako znate da vam je fax poslala plavusa? Ima markicu na sebi.


16.Na tramvajskoj stanici dve plavuse cekaju tramvaj. Jedna ceka jedinicu, a druga sedmicu. U medjuvremenu se pojavi sedamnaestica pa jedna kaze: Bas Super! Mozemo ici zajedno.


17.Iza sedam mora i sedam gora lezi dvorac. U dvorcu je carobno ogledalo, koje te ako slazes odmah pojede. Dodje crnka pred ogledalo i rece: 'Ja mislim da sam je najlepsa !' NJAM !! Ogledalo ju smaze. Dodje smedjokosa:' Ja mislim da sam ja najlepsa !' NJAM!! Dve manje. Dodje plavusa. 'Ja mislim...' NJAM!!


18.Koja je razlika izmedju plavuse i Porcshea ? Porschea nikad ne bi pozajmio prijatelju.


19.Sta radi kostur u grmu ? To se plavusa igrala zmurke pa je nikad nisu nasli
Nazad na vrh Ići dole
https://srpska-familija.forumsr.net
 
Vicevi o plavusama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
СРПСКА ФАМИЛИЈА  :: Vicevi-
Skoči na: